Novinky

V rámci tradiční velkých a tradičních Bílokarpatských slavností (11. - 13.6.) proběhne v sobotu 12.6. i komponovaný Arménský den.

v pátek 11.6. v 19.00 proběhne ve Vile Löw-Beer v Brně ARMÉNSKÝ VEČER, kterým symbolicky skončí i dvě letošní výstavy arménské části projektu Kulturní dědictví UNESCO 2021. Obě výstavy si od 5. května můžete prohlédnout v sídle Krajského úřadu Jihomoravského kraje v Brně (arménské osobnosti a výstavu fotografa Robina Böhnische ZEMĚ HOR, KLÁŠTERŮ A...

Slavnostní derniéra výstavy a současně první veřejná akce a slavnostní zahájení putování výstavy Slavní "čeští" Rakušané. V úterý 8. června v 17.00 v Muzeu Josefa Hoffmanna v Brtnici za účasti významných hostů - rakouského honorárního konzula z Brna pana Georga Stögera a starostky Města Brtnice paní Miroslavy Švaříčkové.

Ve čtvrtek 3. června v 16.00 proběhne v galerii Pasáž v Přerově vernisáž výstavy Kulturní dědictví UNESCO Černé Hory za účasti významných hostů a pod patronací velvyslance Černé Hory z Vídně i zástupců vedení města Přerov.

Tisková zpráva k slavnostnímu zahájení letošního projektu Kulturní dědictví UNESCO 2021, které proběhne v sobotu 29. května od 19.00 v kostel Sv. Ducha ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Součástí zahájení bude první světová prezentace nové knihy Portrét Františka Skoriny a české premiéra nového běloruského animovaného filmu o...